PRZEBOJE U2 W WYKONANIU ZESPOŁU EXIGO

Jesteśmy cover bandem grającym na żywo

EXIGO - SHOW KTÓRY WARTO ZOBACZYĆ

Jak to wszystko zaczęło się?

Dorastaliśmy kiedy U2 było na topie. Ich muzyka i zespół jako całość  było czymś niezwykłym co naprawdę podziwialiśmy.
Kiedy kupiliśmy "Achtung Baby" nie mogliśmy przestać słuchać tego albumu. 24 godziny na dobę byliśmy z tą płytą.
Nasza fascynacja grupą U2 nabierała tempa. Zupełnie naturalnie zaczęliśmy wprowadzać utwory U2 na nasze koncerty.
Publiczność była na TAK i chciała więcej. W międzyczasie o U2 było glośno, a ich muzyka była bardzo popularna. Każdy chciał być jak Bono czy Edge, lub stać się U2. Nie różniliśmy się w tym względzie, tylko my już graliśmy ich muzykę. Naszą pasją stało się odtwarzanie muzyki na żywo.

Kiedy byliśmy nastolatkami, każdy chciał stać się gwiazdą rocka. Spędzaliśmy dużo czasu razem słuchając muzyki i oglądając nasze ulubione zespoły w TV. Jako młodzi mężczyźni szukaliśmy roli - modelu, który połączy czterech z nas. Każdy z nas miał swoje powody, aby kochać U2 i jest to jedna z tych rzeczy, które pozostały z nami do dziś. Jak powiedział kiedyś Bono: "utwory nie są filmami, film można oglądać dwa lub trzy razy, ale słuchać piosenki sto razy - one stają się częścią naszego życia." 

Większość koncertów jest otwarta a my staramy się pozostać blisko U2 zarówno pod względem wizerunku i atmosfery. Zawsze staramy się dostarczać temperament i charyzmę oryginału. To zawsze pomaga, jeśli chodzi o Wielki Show i zabawianie publiczności.

Dbamy szczegółowo o to, żeby zabrzmieć jak nalepiej. Nasz zespołowy Edge i brzmienie jego gitary odgrywa bardzo ważną rolę co jest bardzo charaktyrystycznym znakiem rozpoznawalnym U2.

Staramy się pozostać blisko oryginału, ale wiemy, że brzmienie identyczne jest niemożliwe. Każdy z nas ma inne podejście do instrumentu i różne doświadczenia. Zawsze staramy się wyważyć równowagę, pozostając blisko U2 pod każdym względem, ale równocześnie będąc sobą. Uważamy, że to jest przepis na dobry zespół Coverowy.

Z NAMI POCZUJESZ SIĘ JAK NA KONCERCIE U2

Muzyka to nasza pasja. Jesteśmy bardzo mocno zangażowani w to co robimy i mamy doskonały kontakt
z publicznością podczas kocertów jako Cover band U2. Używamy profesjonalnego sprzętu: gitary Fender i Gibson, Gretsch, wzmacniacze Vox AC30, Fender, Ampeg. Adres Exigo: 

ul. Langiewicza 7/3
58-105 Świdnica woj. dolnośląskie
Koncertujemy w całej PolsceInne polecane zespoły:

The  Postman 
The Beatles Cover Band
www.thepostman.com.pl

2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Exigo